TIKLA ARA

Eski Hikaye (NosTale)

Eski Hikaye (NosTale) Oyunu

Eski Hikaye oyununu DigiGame'de oynayabilirsiniz.

Elinizde bir sihirli değnek olsa sizde maceradan maceraya koşmaz mısınız işte size fırsat bu oyun sayesinde elinizdeki sihirli değnek ile Karanlığın güçleri, başımıza altın titan Caligor'u sarıyor. Her şeyi yok etmesine mani olmalısın. Gönderilen melekler ve gölge elementli yeni uzman kartlarıyla karanlık tarafı yenmene yardımcı olacaklar. Kahin, İblis Avcısı veya Ölüm Habercisi olarak kötülere karşı savaş. Eski hikâyelerde melekler ve iblisler, tanrılar ve nemfler vardır. Bugünlerde insanlık üzerinde hala etkisi olan bu varlıklara dört kıtada inanan biri bulmak neredeyse imkansız. Köyleri ve kırları dolaşacak cesur savaşçıları, okçuları ve büyücüleri sayısız maceralar bekliyor. Canavarları yenmekle kalmaz ayrıca onları yol arkadaşın olmaları için evcilleştirebilirsin. İster yalnız, istersen de grubunla birlikte döğüş ama sonunda kutlayan sen ol.

Karakter bilgileri: Bu pencere sana portrenin yanında karakterinin ismi, şimdiki savaş seviyesi, özel, büyü ve yaşam puanları hakkında bilgi verir. Ayrıca bölüm 4 için hangi gruba ait olduğunu da görebilirsin.

Etkiler: Etkiler sana karakterinin saldırı gücünün artması veya haraketlinin yavaşlaması gibi durum değişikliklerini haber verir. Sağ tuş ile tıklaman halinde belli etkiler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

Hedef bilgileri: Hedef bilgileri karakter bilgilerinin karşıtıdır. Sana seçtiğin karakter, yaratık v.b. hakkında isim, ırk, öğe, savaş seviyesi , büyü ve yaşam puanı hakkında bilgi verir.

Refakatçi bilgisi: Sana, senin ve grubunun Nosmateleri (Ev hayvanı, partner) hakkında bilgi verir.

Hızlı tuşlar: Hızlı tuşlar becerilere ve eşyalara çabuk erişim şansı verir. Bunları oluşturulan kısa yollardan kullanabilirsin. (Sayılar [0-9] ve [Q], [W], [E], [R], [T]). [Tab] tuşu ile hızlı tuşları değiştirebilirsin. Eşyaları ve becerileri hızlı tuş yuvalarına yerleştirebilmek için envanteri [I] veya beceri penceresini [K] aç ve basılı fare tuşu ile istenen eşyayı veya beceriyi hızlı tuş yuvasına çek.

Kısa yollar: Kısa yollar sana önemli menü pencerelerine ulaşma imkanı verir. Bu kısa yollar sayesinde [P] ile karakterine, [K] ile becerilerine, [I] ile envanterine , [O] ile görevlerine ,[L] ile mini ülkene , [N] ile Messenger'ına ve [F12] ile oyun rehberine ulaşabilirsin. Notlar, parseller ve sistem seçeneklerinin kıs yol tuşu yoktur, sadece fare tıklaması ile kullanılabilirler.

Mini harita: Mini harita üzerinde diğer haritalara olan çıkışları, Npcs ,bulunduğun yeri ve hedefinin bulunduğu yeri görebilirsin. Mini harita üzerine sol tıklama ile seçilen noktaya doğru da hareket edebilirsin.

Tecrübe puanı: Tecrübe puanını gösterildiği çubuk savaş ve meslek puanını gösterir. Ayrıca bulunduğun seviyedeki yüzdelik oranla kaydedilen ilerlemeyi de görebilirsin. Eğer %100 seviyesine ulaşırsa bir sonraki savaş /meslek seviyesine ulaşırsın.

Görev yardımı: Görev yardımı sana ana ve ek görev hakkında kısa bilgiler verir. Görevler hakkında tam bilgi alabilmek için [O] ya bas.

 

 

Kelimeler: Eski Hikaye (NosTale) Oyna, Eski Hikaye (NosTale) İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.