TIKLA ARA
OĞUZELİ Digiturk Bayileri

OĞUZELİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

OĞUZELİ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk OĞUZELİ bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin OĞUZELİ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

OĞUZELİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AYINTAP ELEKTRONİK ATATÜRK CD. 13/A BEY Mah. ŞAHİNBEY / GAZİANTEP / TÜRKİYE OĞUZELİOĞUZELİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

OĞUZELİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- OĞUZELİ Digiturk Kurulumu
- GAZİANTEP beIN Sports Satışı
- Digiturk GAZİANTEP Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk OĞUZELİ Fatura Ödeme Noktaları

 

OĞUZELİ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. OĞUZELİ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. OĞUZELİ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk GAZİANTEP bayimiz mevcuttur. GAZİANTEP bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

OĞUZELİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BULDUK
  • FATİH
  • GÜLLÜK
  • HÜRRİYET
  • KURTULUŞ
  • OĞUZLAR
  • SUBAŞI
  • TEPEBAŞI
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

OĞUZELİ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: OĞUZELİ beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.