TIKLA ARA
OĞUZELİ Digiturk Bayileri

OĞUZELİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

OĞUZELİ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk OĞUZELİ bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik desteklerinin OĞUZELİ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

OĞUZELİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AYINTAP ELEKTRONİK ATATÜRK CD. 13/A BEY Mah. ŞAHİNBEY / GAZİANTEP / TÜRKİYE OĞUZELİOĞUZELİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

OĞUZELİ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- OĞUZELİ Digiturk Kurulumu
- GAZİANTEP Lig TV Satışı
- Digiturk GAZİANTEP Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk OĞUZELİ Fatura Ödeme Noktaları

 

OĞUZELİ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. OĞUZELİ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. OĞUZELİ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. OĞUZELİ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk GAZİANTEP bayimiz mevcuttur. GAZİANTEP bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

OĞUZELİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BULDUK
  • FATİH
  • GÜLLÜK
  • HÜRRİYET
  • KURTULUŞ
  • OĞUZLAR
  • SUBAŞI
  • TEPEBAŞI
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

OĞUZELİ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: OĞUZELİ Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.