TIKLA ARA
OĞUZLAR Digiturk Bayileri

OĞUZLAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

OĞUZLAR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk OĞUZLAR bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin OĞUZLAR ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirsiniz.

OĞUZLAR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
D MARKET DİGİTAL - NİHAT MALATYALI GAZİ 41A KARAKEÇİLİ Mah. MERKEZ / ÇORUM / TÜRKİYE OĞUZLAROĞUZLAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

OĞUZLAR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- OĞUZLAR Digiturk Kurulumu
- ÇORUM beIN Sports Satışı
- Digiturk ÇORUM Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk OĞUZLAR Fatura Ödeme Noktaları

 

OĞUZLAR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. OĞUZLAR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. OĞUZLAR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ÇORUM bayimiz mevcuttur. ÇORUM bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

OĞUZLAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BİRTATLI
  • ÇARŞI
  • ÇEŞME
  • GÖLBAŞI
  • KARADONLU


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.