OLUR Digiturk Bayileri

OLUR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

OLUR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk OLUR bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik desteklerinin OLUR ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

OLUR Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GEYLANİ GROUP-ENES TOSUN HAŞIL EFENDİ FIRAT İŞ MERKEZİ 11/D MURATPAŞA Mah. YAKUTİYE / ERZURUM / TÜRKİYE OLUR
YN TELEKOMÜNİKASYON YUKARI MUMCU GÜNEY APT 7 LALAPAŞA Mah. YAKUTİYE / ERZURUM / TÜRKİYE OLUROLUR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

OLUR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- OLUR Digiturk Kurulumu
- ERZURUM beIN Sports Satışı
- Digiturk ERZURUM Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk OLUR Fatura Ödeme Noktaları

 

OLUR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. OLUR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. OLUR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ERZURUM bayimiz mevcuttur. ERZURUM bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

OLUR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • ÇAĞLAYAN
  • GAZİ
  • HÜRRİYET
  • YEŞİL BAĞLAR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.