TIKLA ARA
ONİKİŞUBAT Digiturk Bayileri

ONİKİŞUBAT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ONİKİŞUBAT ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk ONİKİŞUBAT bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ONİKİŞUBAT ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

ONİKİŞUBAT Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KAYIM ELEKTRONİK FATİH KAYAN BORSA B 10 İSMET PAŞA Mah. DULKADİROĞLU / KAHRAMANMARAŞ / TÜRKİYE ONİKİŞUBATONİKİŞUBAT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ONİKİŞUBAT DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ONİKİŞUBAT Digiturk Kurulumu
- KAHRAMANMARAŞ beIN Sports Satışı
- Digiturk KAHRAMANMARAŞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ONİKİŞUBAT Fatura Ödeme Noktaları

 

ONİKİŞUBAT ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ONİKİŞUBAT Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ONİKİŞUBAT ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KAHRAMANMARAŞ bayimiz mevcuttur. KAHRAMANMARAŞ bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.