OVACIK Digiturk Bayileri

OVACIK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

OVACIK bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik yardım hizmeti veren yetkili bayilerin listesini sorgulayabilirsiniz. Digiturk OVACIK bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin OVACIK bölgesi için hususi olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

OVACIK Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
MURAT ELEKTRİK CUMHURİYET CAD 18/A MOĞULTAY Mah. MERKEZ / TUNCELİ / TÜRKİYE OVACIKOVACIK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

OVACIK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- OVACIK Digiturk Kurulumu
- TUNCELİ beIN Sports Satışı
- Digiturk TUNCELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk OVACIK Fatura Ödeme Noktaları

 

OVACIK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. OVACIK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. OVACIK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TUNCELİ bayimiz mevcuttur. TUNCELİ bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

OVACIK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • KANDOLAR
  • PULUR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.