TIKLA ARA
PAMUKOVA Digiturk Bayileri

PAMUKOVA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

PAMUKOVA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk PAMUKOVA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin PAMUKOVA ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilirsiniz ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

PAMUKOVA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ARABUL HABERLEŞME CENAP 5 ŞİRİNEVLER Mah. ADAPAZARI / SAKARYA / TÜRKİYE PAMUKOVAPAMUKOVA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

PAMUKOVA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- PAMUKOVA Digiturk Kurulumu
- SAKARYA beIN Sports Satışı
- Digiturk SAKARYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk PAMUKOVA Fatura Ödeme Noktaları

 

PAMUKOVA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. PAMUKOVA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. PAMUKOVA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk SAKARYA bayimiz mevcuttur. SAKARYA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

PAMUKOVA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • ELPEREK
  • YENİCE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.