TIKLA ARA
PEHLİVANKÖY Digiturk Bayileri

PEHLİVANKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

PEHLİVANKÖY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk PEHLİVANKÖY bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin PEHLİVANKÖY ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 numaralı müşteri yetkililerimizden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemizden bize aktarabilirsiniz.

PEHLİVANKÖY Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
UZUNLAR TEKNOLOJİ M.KEMAL BULVARI AYVAZOĞLU 7/A KARACAİBRAHİM Mah. MERKEZ / KIRKLARELİ / TÜRKİYE PEHLİVANKÖYPEHLİVANKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

PEHLİVANKÖY DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- PEHLİVANKÖY Digiturk Kurulumu
- KIRKLARELİ Lig TV Satışı
- Digiturk KIRKLARELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk PEHLİVANKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

PEHLİVANKÖY ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. PEHLİVANKÖY Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. PEHLİVANKÖY Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mart - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. PEHLİVANKÖY ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRKLARELİ bayimiz mevcuttur. KIRKLARELİ bayi listesi Mart itibariye günceldir.

PEHLİVANKÖY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ERGENE
  • KAZIMDİRİK
  • KURTULUŞ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.