TIKLA ARA
PINARHİSAR Digiturk Bayileri

PINARHİSAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

PINARHİSAR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk PINARHİSAR bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin PINARHİSAR ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 numaralı müşteri yetkililerimizden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemizden bize aktarabilirsiniz.

PINARHİSAR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KERİMOĞULLARI TİCARET-İSKENDER YAZIR ORHAN ÖZCANLAR PEKTAŞ 1/A BARIŞ Mah. LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ / TÜRKİYE PINARHİSARPINARHİSAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

PINARHİSAR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- PINARHİSAR Digiturk Kurulumu
- KIRKLARELİ Lig TV Satışı
- Digiturk KIRKLARELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk PINARHİSAR Fatura Ödeme Noktaları

 

PINARHİSAR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. PINARHİSAR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. PINARHİSAR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mart - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. PINARHİSAR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRKLARELİ bayimiz mevcuttur. KIRKLARELİ bayi listesi Mart itibariye günceldir.

PINARHİSAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AKARLAR
  • BEYLİK
  • CAMİİKEBİR
  • CUMHURİYET
  • DERE
  • HÜRRİYET
  • IŞIKLAR
  • ORTA
  • YENİCAMİİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.