TIKLA ARA
POSOF Digiturk Bayileri

POSOF Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

POSOF ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk POSOF bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin POSOF ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

POSOF Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÜÇLER ELEKTRİK KONGRE 133 KARAGÖL Mah. MERKEZ / ARDAHAN / TÜRKİYE POSOFPOSOF Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

POSOF DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- POSOF Digiturk Kurulumu
- ARDAHAN beIN Sports Satışı
- Digiturk ARDAHAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk POSOF Fatura Ödeme Noktaları

 

POSOF ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. POSOF Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. POSOF ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ARDAHAN bayimiz mevcuttur. ARDAHAN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

POSOF Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • MERKEZ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.