TIKLA ARA
SAMSAT Digiturk Bayileri

SAMSAT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SAMSAT ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk SAMSAT bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin SAMSAT ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

SAMSAT Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜVENEL ELEKTRONİK ADIYAMAN ATATÜRK KÜTÜPHANE C/8 HOCAÖMER Mah. MERKEZ / ADIYAMAN / TÜRKİYE SAMSATSAMSAT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SAMSAT DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SAMSAT Digiturk Kurulumu
- ADIYAMAN Lig TV Satışı
- Digiturk ADIYAMAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SAMSAT Fatura Ödeme Noktaları

 

SAMSAT ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. SAMSAT Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. SAMSAT Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. SAMSAT ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ADIYAMAN bayimiz mevcuttur. ADIYAMAN bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

SAMSAT Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • KALE
  • ÖRENTAŞ
  • YAVUZ SELİM


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.