TIKLA ARA
SARICAKAYA Digiturk Bayileri

SARICAKAYA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SARICAKAYA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk SARICAKAYA bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin SARICAKAYA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

SARICAKAYA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÖZATEŞ İLETİŞİM ÇAMÖREN 8 BATIKENT Mah. TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE SARICAKAYASARICAKAYA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SARICAKAYA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SARICAKAYA Digiturk Kurulumu
- ESKİŞEHİR beIN Sports Satışı
- Digiturk ESKİŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SARICAKAYA Fatura Ödeme Noktaları

 

SARICAKAYA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SARICAKAYA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SARICAKAYA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ESKİŞEHİR bayimiz mevcuttur. ESKİŞEHİR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

SARICAKAYA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAMİİBEKİR
  • SAKARYA
  • SARIKAYA
  • YENİ
  • ZAFER

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

SARICAKAYA ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: SARICAKAYA beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.