TIKLA ARA
SARIÇAM Digiturk Bayileri

SARIÇAM Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SARIÇAM ilçesindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren Digiturk SARIÇAM bayilerinin listesini inceleyip iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. 

SARIÇAM Abonelik Başvurusu: 0322 740 00 11

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÖLGE DİGİTAL-MEHMET DİNİBÜTÜN FERİT ERCETİN 76/A ÇINARLI Mah. SEYHAN / ADANA / TÜRKİYE SARIÇAMSARIÇAM Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SARIÇAM DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SARIÇAM Digiturk Kurulumu
- ADANA Lig TV Satışı
- Digiturk ADANA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SARIÇAM Fatura Ödeme Noktaları

 

SARIÇAM ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. SARIÇAM Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. SARIÇAM Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. SARIÇAM ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ADANA bayimiz mevcuttur. ADANA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.