SARIGÖL Digiturk Bayileri

SARIGÖL Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SARIGÖL ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk SARIGÖL bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin SARIGÖL ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

SARIGÖL Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
HAZAL DİGİTAL-SEFA EKİCİ MİTHATPAŞA 52/2 MİTATPAŞA Mah. SALİHLİ / MANİSA / TÜRKİYE SARIGÖLSARIGÖL Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SARIGÖL DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SARIGÖL Digiturk Kurulumu
- MANİSA beIN Sports Satışı
- Digiturk MANİSA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SARIGÖL Fatura Ödeme Noktaları

 

SARIGÖL ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SARIGÖL Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SARIGÖL ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MANİSA bayimiz mevcuttur. MANİSA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

SARIGÖL Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AŞAĞI KOÇAKLAR
  • AŞAĞI KONAKLAR
  • AYAN
  • CUMHURİYET
  • KONAK
  • MİMAR SİNAN
  • SİTELER


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.