SARIKAMIŞ Digiturk Bayileri

SARIKAMIŞ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SARIKAMIŞ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk SARIKAMIŞ bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin SARIKAMIŞ ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

SARIKAMIŞ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÖZEKLER ELEKTRONİK FAİKBEY 178 1 İSTASYON Mah. MERKEZ / KARS / TÜRKİYE SARIKAMIŞSARIKAMIŞ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SARIKAMIŞ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SARIKAMIŞ Digiturk Kurulumu
- KARS beIN Sports Satışı
- Digiturk KARS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SARIKAMIŞ Fatura Ödeme Noktaları

 

SARIKAMIŞ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SARIKAMIŞ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Temmuz - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SARIKAMIŞ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KARS bayimiz mevcuttur. KARS bayi listesi Temmuz itibariyle günceldir.

SARIKAMIŞ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • ERENLER
  • İNÖNÜ
  • İSTASYON
  • KAZIMKARABEKİR
  • SÜMER HOLDİNG A.Ş
  • TEPE
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.