TIKLA ARA
ŞARKÖY Digiturk Bayileri

ŞARKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ŞARKÖY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk ŞARKÖY bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ŞARKÖY ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiye ulaşmak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan yapabilirsiniz.

ŞARKÖY Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
RODOSTO DİGİTAL-HÜSEYİN BAŞER HÜSEYİN PEHLİVAN 28/C ERTUĞRUL Mah. SÜLEYMANPAŞA / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE ŞARKÖYŞARKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ŞARKÖY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ŞARKÖY Digiturk Kurulumu
- TEKİRDAĞ beIN Sports Satışı
- Digiturk TEKİRDAĞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ŞARKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

ŞARKÖY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ŞARKÖY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ŞARKÖY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TEKİRDAĞ bayimiz mevcuttur. TEKİRDAĞ bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

ŞARKÖY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAMİKEBİR
  • CUMHURİYET
  • İSTİKLAL
  • GÜNDOĞDU
  • HASANAĞA ÇEŞMESİ MEVKİİ
  • KİRAZLI ALTI MEVKİİ
  • ŞEYTANTAŞI MEVKİİ
  • YENİ
  • YENİÇEŞME


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.