TIKLA ARA
ŞEMDİNLİ Digiturk Bayileri

ŞEMDİNLİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ŞEMDİNLİ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ŞEMDİNLİ bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik desteklerinin ŞEMDİNLİ ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ŞEMDİNLİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KTG DİJİTAL-SADİ KARAMAN ÖZDEMİRLER AŞKAN 1 1 GAZİ Mah. MERKEZ / HAKKARİ / TÜRKİYE ŞEMDİNLİŞEMDİNLİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ŞEMDİNLİ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ŞEMDİNLİ Digiturk Kurulumu
- HAKKARİ Lig TV Satışı
- Digiturk HAKKARİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ŞEMDİNLİ Fatura Ödeme Noktaları

 

ŞEMDİNLİ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ŞEMDİNLİ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ŞEMDİNLİ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ŞEMDİNLİ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk HAKKARİ bayimiz mevcuttur. HAKKARİ bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

ŞEMDİNLİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BALKAYA
  • BEŞEVLER
  • GÜNEY
  • HACIBEY
  • KARŞIYAKA
  • MERKEZ
  • MODA
  • YAYLA
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.