TIKLA ARA
ŞEMDİNLİ Digiturk Bayileri

ŞEMDİNLİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ŞEMDİNLİ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk ŞEMDİNLİ bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin ŞEMDİNLİ ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ŞEMDİNLİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KTG DİJİTAL-SADİ KARAMAN ÖZDEMİRLER AŞKAN 1 1 GAZİ Mah. MERKEZ / HAKKARİ / TÜRKİYE ŞEMDİNLİŞEMDİNLİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ŞEMDİNLİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ŞEMDİNLİ Digiturk Kurulumu
- HAKKARİ beIN Sports Satışı
- Digiturk HAKKARİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ŞEMDİNLİ Fatura Ödeme Noktaları

 

ŞEMDİNLİ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ŞEMDİNLİ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ŞEMDİNLİ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk HAKKARİ bayimiz mevcuttur. HAKKARİ bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

ŞEMDİNLİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BALKAYA
  • BEŞEVLER
  • GÜNEY
  • HACIBEY
  • KARŞIYAKA
  • MERKEZ
  • MODA
  • YAYLA
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.