TIKLA ARA
ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk Bayileri

ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ŞEREFLİKOÇHİSAR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgisini almak için 0312 960 00 53 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Abonelik Başvurusu: 0312 960 00 53

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AYAN ELEKTRONİK KASAPLAR HALİ NO:1 BEYTEPE Mah. BEYPAZARI / ANKARA / TÜRKİYE ŞEREFLİKOÇHİSAR
ÇANKAYA DİGİTAL-ÖZGÜR ERDOĞAN HOŞDERE 60/B ÇANKAYA Mah. ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE ŞEREFLİKOÇHİSAR
HATİBOĞLU ANKARA 42 BOĞAZİÇİ Mah. ŞEREFLİKOÇHİSAR / ANKARA / TÜRKİYE ŞEREFLİKOÇHİSARŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ŞEREFLİKOÇHİSAR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk Kurulumu
- ANKARA Lig TV Satışı
- Digiturk ANKARA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ŞEREFLİKOÇHİSAR Fatura Ödeme Noktaları

 

ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANKARA bayimiz mevcuttur. ANKARA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ŞEREFLİKOÇHİSAR Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.