ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk Bayileri

ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ŞEREFLİKOÇHİSAR bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgisini almak için 0312 960 00 53 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AYAN ELEKTRONİK KASAPLAR HALİ NO:1 BEYTEPE Mah. BEYPAZARI / ANKARA / TÜRKİYE ŞEREFLİKOÇHİSAR
ÇANKAYA DİGİTAL-ÖZGÜR ERDOĞAN HOŞDERE 60/B ÇANKAYA Mah. ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE ŞEREFLİKOÇHİSAR
HATİBOĞLU ANKARA 42 BOĞAZİÇİ Mah. ŞEREFLİKOÇHİSAR / ANKARA / TÜRKİYE ŞEREFLİKOÇHİSARŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ŞEREFLİKOÇHİSAR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk Kurulumu
- ANKARA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANKARA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ŞEREFLİKOÇHİSAR Fatura Ödeme Noktaları

 

ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ŞEREFLİKOÇHİSAR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANKARA bayimiz mevcuttur. ANKARA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ŞEREFLİKOÇHİSAR beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.