TIKLA ARA
SEYDİKEMER Digiturk Bayileri

SEYDİKEMER Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SEYDİKEMER ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk SEYDİKEMER bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin SEYDİKEMER ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

SEYDİKEMER Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
A TELEKOM İLETİŞİM MUĞLA MUZAFFER DONTLU 4/A TUZLA Mah. FETHİYE / MUĞLA / TÜRKİYE SEYDİKEMERSEYDİKEMER Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SEYDİKEMER DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SEYDİKEMER Digiturk Kurulumu
- MUĞLA beIN Sports Satışı
- Digiturk MUĞLA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SEYDİKEMER Fatura Ödeme Noktaları

 

SEYDİKEMER ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SEYDİKEMER Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SEYDİKEMER ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MUĞLA bayimiz mevcuttur. MUĞLA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.