TIKLA ARA
SEYİTGAZİ Digiturk Bayileri

SEYİTGAZİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SEYİTGAZİ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk SEYİTGAZİ bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin SEYİTGAZİ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

SEYİTGAZİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÖZATEŞ İLETİŞİM ÇAMÖREN 8 BATIKENT Mah. TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE SEYİTGAZİSEYİTGAZİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SEYİTGAZİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SEYİTGAZİ Digiturk Kurulumu
- ESKİŞEHİR beIN Sports Satışı
- Digiturk ESKİŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SEYİTGAZİ Fatura Ödeme Noktaları

 

SEYİTGAZİ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SEYİTGAZİ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SEYİTGAZİ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ESKİŞEHİR bayimiz mevcuttur. ESKİŞEHİR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

SEYİTGAZİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • EMEK
  • IŞIK
  • KÜLTÜR
  • AŞAĞISÖĞÜT
  • DEREBENEK
  • İKİÇEŞME
  • YENİDOĞAN
  • YUNUS

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

SEYİTGAZİ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: SEYİTGAZİ beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.