TIKLA ARA
ŞİLE Digiturk Bayileri

ŞİLE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ŞİLE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ŞİLE bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin ŞİLE ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

ŞİLE Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk ŞİLE İSTANBUL için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
TEK SİSTEM ÜSKÜDAR 256 ÇAVUŞ Mah. ŞİLE / İSTANBUL / TÜRKİYE ŞİLEŞİLE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ŞİLE DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ŞİLE Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ŞİLE Fatura Ödeme Noktaları

 

ŞİLE ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ŞİLE Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ŞİLE Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Temmuz - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ŞİLE ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Temmuz itibariye günceldir.

ŞİLE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • MERKEZ
  • BALİBEY
  • ÇAVUŞ
  • HACIKASIM
  • KUMBABA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.