TIKLA ARA
SİNANPAŞA Digiturk Bayileri

SİNANPAŞA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SİNANPAŞA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk SİNANPAŞA bayileri, satış noktaları ve yetkili uzman teknik servislerinin SİNANPAŞA ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

SİNANPAŞA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk SİNANPAŞA AFYON için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
İVRİZ DİGİTAL-RUHŞAN UĞURLU TÜMER ESNAF SİTESİ A 1 HACI MÜTAHİR Mah. EREĞLİ / KONYA / TÜRKİYE SİNANPAŞA
AKŞEN ELEKTRONİK YEŞİLYURT MAH.YEŞİLYOL CAD. NO:6 AFYON SİNANPAŞASİNANPAŞA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SİNANPAŞA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SİNANPAŞA Digiturk Kurulumu
- AFYON Lig TV Satışı
- Digiturk AFYON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SİNANPAŞA Fatura Ödeme Noktaları

 

SİNANPAŞA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. SİNANPAŞA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. SİNANPAŞA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Eylül - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. SİNANPAŞA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AFYON bayimiz mevcuttur. AFYON bayi listesi Eylül itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.