SINDIRGI Digiturk Bayileri

SINDIRGI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SINDIRGI ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk SINDIRGI bayileri, satış noktaları ve yetkili uzman teknik servislerinin SINDIRGI ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize bırakabilirsiniz.

SINDIRGI Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BALIKESİR UFUK ELEKTRONİK ANAFARTALAR 53/B ALTI EYLÜL Mah. BALIKESİR / TÜRKİYE SINDIRGISINDIRGI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SINDIRGI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SINDIRGI Digiturk Kurulumu
- BALIKESİR beIN Sports Satışı
- Digiturk BALIKESİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SINDIRGI Fatura Ödeme Noktaları

 

SINDIRGI ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SINDIRGI Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Eylül - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SINDIRGI ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BALIKESİR bayimiz mevcuttur. BALIKESİR bayi listesi Eylül itibariyle günceldir.

SINDIRGI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • MERKEZ
  • ALAN
  • CAMİİCEDİT
  • CAMİİKEBİR
  • ÇAVDAROĞLU
  • KURTULUŞ
  • MERKEZ
  • MERKEZ
  • RIZAİYE
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.