TIKLA ARA
SULTANGAZİ Digiturk Bayileri

SULTANGAZİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SULTANGAZİ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk SULTANGAZİ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin SULTANGAZİ ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0212 936 01 46 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

SULTANGAZİ Abonelik Başvurusu: 0212 936 01 46

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ALFA ELEKTRONİK İSTANBUL SİLAHTARAĞA 253/A ESENTEPE Mah. EYÜP / İSTANBUL / TÜRKİYE SULTANGAZİ
KARDEŞLER ELEKTRONİK-KADİR GÖLGECİ YUNUS EMRE BULVARI 11 YUNUS EMRE Mah. SULTANGAZİ / İSTANBUL / TÜRKİYE SULTANGAZİ
PARLAK ELEKTRİK I 61/2 50.YIL Mah. SULTANGAZİ / İSTANBUL / TÜRKİYE SULTANGAZİ
RUMELİ ELEKTRONİK-RECEP BEYAZTAŞ 2314 31/B UĞUR MUMCU Mah. SULTANGAZİ / İSTANBUL / TÜRKİYE SULTANGAZİSULTANGAZİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SULTANGAZİ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SULTANGAZİ Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SULTANGAZİ Fatura Ödeme Noktaları

 

SULTANGAZİ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. SULTANGAZİ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. SULTANGAZİ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. SULTANGAZİ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

SULTANGAZİ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: SULTANGAZİ Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.