TIKLA ARA
SULUSARAY Digiturk Bayileri

SULUSARAY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SULUSARAY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk SULUSARAY bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin SULUSARAY ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

SULUSARAY Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SAMET ELEKTRONİK-MEHMET SAY DR REMZİ TOPÇAM 42/B ALİPAŞA Mah. MERKEZ / TOKAT / TÜRKİYE SULUSARAYSULUSARAY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SULUSARAY DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SULUSARAY Digiturk Kurulumu
- TOKAT Lig TV Satışı
- Digiturk TOKAT Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SULUSARAY Fatura Ödeme Noktaları

 

SULUSARAY ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. SULUSARAY Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. SULUSARAY Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. SULUSARAY ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TOKAT bayimiz mevcuttur. TOKAT bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

SULUSARAY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • FATİH
  • GAZİOSMANPAŞA
  • KARŞIYAKA
  • MENDERES
  • YENİ
  • YUKARI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.