SULUSARAY Digiturk Bayileri

SULUSARAY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SULUSARAY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk SULUSARAY bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin SULUSARAY ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

SULUSARAY Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SAMET ELEKTRONİK-MEHMET SAY DR REMZİ TOPÇAM 42/B ALİPAŞA Mah. MERKEZ / TOKAT / TÜRKİYE SULUSARAYSULUSARAY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SULUSARAY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SULUSARAY Digiturk Kurulumu
- TOKAT beIN Sports Satışı
- Digiturk TOKAT Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SULUSARAY Fatura Ödeme Noktaları

 

SULUSARAY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SULUSARAY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SULUSARAY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TOKAT bayimiz mevcuttur. TOKAT bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

SULUSARAY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • FATİH
  • GAZİOSMANPAŞA
  • KARŞIYAKA
  • MENDERES
  • YENİ
  • YUKARI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.