TIKLA ARA
SUSUZ Digiturk Bayileri

SUSUZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SUSUZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk SUSUZ bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin SUSUZ ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

SUSUZ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÖZEKLER ELEKTRONİK FAİKBEY 178 1 İSTASYON Mah. MERKEZ / KARS / TÜRKİYE SUSUZSUSUZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SUSUZ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SUSUZ Digiturk Kurulumu
- KARS beIN Sports Satışı
- Digiturk KARS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SUSUZ Fatura Ödeme Noktaları

 

SUSUZ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SUSUZ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SUSUZ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KARS bayimiz mevcuttur. KARS bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

SUSUZ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • İNKILAP
  • İNÖNÜ
  • KAZIM KARABEKİR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.