TIKLA ARA

Gölge Krallar (Shadow Kings: Dark Ages)

Shadow Kings: Dark Ages oyununu DigiGame'de oynayabilirsiniz.

Empireizde eğlenceli bir oyun mu oynamak istiyorsunuz? Elflerin sevimli dünyasında başları dertte ormanı alevler içinde hadi onlara yardım edelim, cücelerin duvarları tamamen harabeye dönmüş. İnsanlar olarak senin de direncin zorlanacak. Oyun başlar başlamaz, küçük bir bölge ile başlarsın. Burada bir yaşam oluşturacaksın. Oyunda savaşçılarınız için evler kışlalar kuracaksınız sisteminizi geliştirerek düşman askerlerin şehrinize ulaşmasını engellemelisiniz. Shadow Kings Dark Ages ile sizleri de harika bir şehir yönetimi ve savaş oyunu bekliyor bakalım online savaşımızın galibi kim olacak. Savaşçılarını yetirştirip, düşmanlara karşı güçleneceksin. İlk baştaki anlatımı dikkatli takip et. Daha sonraki görevleri yaparak ilerle. Big Farm ve Galaxy oyunlarının yapımcısından yeni Strateji oyunu Shadow Kings: Dark Ages, %100 Türkçe ve ücretsiz bir şekilde Digigame'de! Elfler ve Orc'lar arasındaki savaşta, hammadde toplayarak ticaret yapacak, kentini geliştirip güçlü düşmanlara karşı savunacaksınız!

 

 

Kelimeler: Gölge Krallar (Shadow Kings: Dark Ages)  Oyna, Gölge Krallar (Shadow Kings: Dark Ages)  İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.