TIKLA ARA

Özel Harekat Timi (SKILL-Special Force2)

Özel Harekat Timi (SKILL-Special Force2)  Oyunu

SKILL-Special Force2 oyununu DigiGame'de oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla veya tek başınıza oyun oynamak istediğinizde eğlenebileceğiniz güzel oyunlardan biri olan SKILL-Special Force2  geliştirilmiş yazılımı ile dikkatinizi çekeceğe benziyor.Unreal3 aleti ve profesyonel ses dizaynı sayesinde kendini gerçek bir savaşta gibi hissedeceksin. Güney Kore merkezli oyun stüdyosu Dragonfly tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen S.K.I.L.L. Special Force 2, Gameforge aracılığıyla oyun severler ile buluşuyor. Gameforge’un ilk MMOFPS oyunu olmaz özelliği taşıyan S.K.I.L.L. Special Force 2 diğer bölgelerde sadece Special Force 2 ismiyle yayınlanıyor ve Soldier Front ismiyle de tanıdığımız oyunun geliştirilmiş 2.versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Klasik Birinci Şahıs Nişancı aksiyonunun tadını çıkar ve uzaylı avına çıkarabileceğin veya Sectoidler’e dönüşebileceğin büyüleyici modlar keşfet.oldier Front'un ek özellikler kazandırılmış yeni versiyonu olan S.K.I.L.L. Special Force 2, Gameforge yayıncılığında oyun severler ile buluşuyor. Farklı bölgelerde Special Force 2 adıyla da hizmet veren oyun PvE destekli oyun modlarıyla dikkat çekiyor. 16 kişiyi destekleyen geniş haritaları, deathmatch, team deathmatch gibi klasik oyun modlarının yanı sıra savunma ve casusluk yapmaya dayalı yenilikçi oyun modlarıyla farklı bir oyunu deneyimi sunan S.K.I.L.L. Special Force, hem gerçek oyunculara hem de yapay zekaya karşı aksiyon dolu savaşlar yapmanıza olanak sağlıyor.

 

 

Kelimeler: Özel Harekat Timi (SKILL-Special Force2)  Oyna, Özel Harekat Timi (SKILL-Special Force2)  İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.