TIKLA ARA
TERMAL Digiturk Bayileri

TERMAL Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TERMAL ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk TERMAL bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin TERMAL ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

TERMAL Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
YAMAN BURSA HÜRRİYET 160/B BAĞLARBAŞI Mah. OSMANGAZİ / BURSA / TÜRKİYE TERMALTERMAL Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TERMAL DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TERMAL Digiturk Kurulumu
- YALOVA Lig TV Satışı
- Digiturk YALOVA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TERMAL Fatura Ödeme Noktaları

 

TERMAL ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. TERMAL Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. TERMAL Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. TERMAL ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk YALOVA bayimiz mevcuttur. YALOVA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

TERMAL Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GÖKÇEDERE
  • ÜVEZPINAR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.