TIKLA ARA
TİREBOLU Digiturk Bayileri

TİREBOLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TİREBOLU ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk TİREBOLU bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin TİREBOLU ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TİREBOLU Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ECEM TİCARET-MÜZEYYEN KALAMAN KARAHACIOĞLU 6/A KUMYALI Mah. GÖRELE / GİRESUN / TÜRKİYE TİREBOLU
KÜMBET ELEKTRONİK-ADİLE SARI SARI 1 ŞEYHKERAMETTİN Mah. MERKEZ / GİRESUN / TÜRKİYE TİREBOLUTİREBOLU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TİREBOLU DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TİREBOLU Digiturk Kurulumu
- GİRESUN beIN Sports Satışı
- Digiturk GİRESUN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TİREBOLU Fatura Ödeme Noktaları

 

TİREBOLU ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. TİREBOLU Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. TİREBOLU ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk GİRESUN bayimiz mevcuttur. GİRESUN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

TİREBOLU Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CİNTAŞI
  • ÇARŞI
  • DEMİRCİLİ
  • HAMAM
  • İSTİKLAL
  • KÖRLİMAN
  • YENİKÖY


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.