TIKLA ARA
TONYA Digiturk Bayileri

TONYA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TONYA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk TONYA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin TONYA ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TONYA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇINAR ELEKTRONİK TRABZON AKÇAABAT KİREÇHANE MEVKİİ 11 YAYLACIK Mah. AKÇAABAT / TRABZON / TÜRKİYE TONYATONYA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TONYA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TONYA Digiturk Kurulumu
- TRABZON beIN Sports Satışı
- Digiturk TRABZON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TONYA Fatura Ödeme Noktaları

 

TONYA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. TONYA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. TONYA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TRABZON bayimiz mevcuttur. TRABZON bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

TONYA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BÜYÜK
  • KALEÖNÜ
  • KARSULAR
  • KARŞULAR
  • MERKEZ
  • MERKEZ
  • ORTA
  • TURALI
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.