TIKLA ARA
TOPRAKKALE Digiturk Bayileri

TOPRAKKALE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TOPRAKKALE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk TOPRAKKALE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin TOPRAKKALE ilçesi için sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

TOPRAKKALE Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ONUR DİJİTAL-ERDİ GÖROĞLU ZAFER CAMİİ 29/C ALİBEYLİ Mah. MERKEZ / OSMANİYE / TÜRKİYE TOPRAKKALETOPRAKKALE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TOPRAKKALE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TOPRAKKALE Digiturk Kurulumu
- OSMANİYE beIN Sports Satışı
- Digiturk OSMANİYE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TOPRAKKALE Fatura Ödeme Noktaları

 

TOPRAKKALE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. TOPRAKKALE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. TOPRAKKALE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk OSMANİYE bayimiz mevcuttur. OSMANİYE bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

TOPRAKKALE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • DAĞISTAN
  • KARATAŞ
  • KIŞLA
  • MERKEZ
  • TEPE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.