TIKLA ARA
TUFANBEYLİ Digiturk Bayileri

TUFANBEYLİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TUFANBEYLİ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk TUFANBEYLİ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin TUFANBEYLİ ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0322 740 00 11 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

TUFANBEYLİ Abonelik Başvurusu: 0322 740 00 11

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİLİFE 78003 FERİDE ÖZTOYGAN APT ALTI 1/A TOROS Mah. ÇUKUROVA / ADANA / TÜRKİYE TUFANBEYLİTUFANBEYLİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TUFANBEYLİ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TUFANBEYLİ Digiturk Kurulumu
- ADANA Lig TV Satışı
- Digiturk ADANA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TUFANBEYLİ Fatura Ödeme Noktaları

 

TUFANBEYLİ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. TUFANBEYLİ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. TUFANBEYLİ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. TUFANBEYLİ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ADANA bayimiz mevcuttur. ADANA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

TUFANBEYLİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAHÇELİEVLER
  • BOZGÜNEY
  • CUMHURİYET
  • ESENTEPE
  • İSTİKLAL
  • YENİ CAMİİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

TUFANBEYLİ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: TUFANBEYLİ Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.