TUTAK Digiturk Bayileri

TUTAK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TUTAK ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk TUTAK bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin TUTAK ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 DigiturkBurada müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sayfamızdan bize gerçekleştirebilirsiniz.

TUTAK Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ONUR İLETİŞİM FERHAT IŞIK 415 BİMAL 6 YAVUZ Mah. MERKEZ / AĞRI / TÜRKİYE TUTAKTUTAK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TUTAK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TUTAK Digiturk Kurulumu
- AĞRI beIN Sports Satışı
- Digiturk AĞRI Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TUTAK Fatura Ödeme Noktaları

 

TUTAK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. TUTAK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Kasım - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. TUTAK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AĞRI bayimiz mevcuttur. AĞRI bayi listesi Kasım itibariyle günceldir.

TUTAK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAMİ
  • MURAT
  • PINAR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.