TIKLA ARA
TUZLUCA Digiturk Bayileri

TUZLUCA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TUZLUCA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk TUZLUCA bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin TUZLUCA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

TUZLUCA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇEKİM BİLİŞİM ŞUBE 22/A CUMHURİYET Mah. MERKEZ / IĞDIR / TÜRKİYE TUZLUCA



TUZLUCA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:



Daha Büyük Görüntüle

TUZLUCA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TUZLUCA Digiturk Kurulumu
- IĞDIR Lig TV Satışı
- Digiturk IĞDIR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TUZLUCA Fatura Ödeme Noktaları

 

TUZLUCA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. TUZLUCA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. TUZLUCA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. TUZLUCA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk IĞDIR bayimiz mevcuttur. IĞDIR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

TUZLUCA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AŞAĞI
  • ORTA
  • YUKARI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları



Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle




Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.