TUZLUCA Digiturk Bayileri

TUZLUCA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TUZLUCA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk TUZLUCA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin TUZLUCA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

TUZLUCA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇEKİM BİLİŞİM ŞUBE 22/A CUMHURİYET Mah. MERKEZ / IĞDIR / TÜRKİYE TUZLUCATUZLUCA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TUZLUCA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TUZLUCA Digiturk Kurulumu
- IĞDIR beIN Sports Satışı
- Digiturk IĞDIR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TUZLUCA Fatura Ödeme Noktaları

 

TUZLUCA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. TUZLUCA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. TUZLUCA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk IĞDIR bayimiz mevcuttur. IĞDIR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

TUZLUCA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AŞAĞI
  • ORTA
  • YUKARI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.