TIKLA ARA
ULUBORLU Digiturk Bayileri

ULUBORLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ULUBORLU ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ULUBORLU bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik desteklerinin ULUBORLU ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

ULUBORLU Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜLKENT DİGİTAL-SITKI AĞLARCI HASTANE 34/3 YAYLA Mah. MERKEZ / ISPARTA / TÜRKİYE ULUBORLUULUBORLU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ULUBORLU DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ULUBORLU Digiturk Kurulumu
- ISPARTA Lig TV Satışı
- Digiturk ISPARTA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ULUBORLU Fatura Ödeme Noktaları

 

ULUBORLU ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ULUBORLU Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ULUBORLU Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ULUBORLU ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ISPARTA bayimiz mevcuttur. ISPARTA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

ULUBORLU Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GÜREŞYERİ
  • KABAAĞAÇ
  • PAZAR
  • TAŞKÖPRÜ
  • TOPRAKLIK
  • ZİNCİRLİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.