TIKLA ARA
YALOVA MERKEZ Digiturk Bayileri

YALOVA MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YALOVA MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk YALOVA MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin YALOVA MERKEZ ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

YALOVA MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
YAMAN BURSA HÜRRİYET 160/B BAĞLARBAŞI Mah. OSMANGAZİ / BURSA / TÜRKİYE YALOVA MERKEZ
MAJESTİK ELEKTRONİK CUMHURİYET 92/A RÜSTEM PAŞA Mah. MERKEZ / YALOVA / TÜRKİYE YALOVA MERKEZYALOVA MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YALOVA MERKEZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YALOVA MERKEZ Digiturk Kurulumu
- YALOVA Lig TV Satışı
- Digiturk YALOVA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YALOVA MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

YALOVA MERKEZ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. YALOVA MERKEZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. YALOVA MERKEZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. YALOVA MERKEZ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk YALOVA bayimiz mevcuttur. YALOVA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.