YAVUZELİ Digiturk Bayileri

YAVUZELİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YAVUZELİ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk YAVUZELİ bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin YAVUZELİ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

YAVUZELİ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AYINTAP ELEKTRONİK ATATÜRK CD. 13/A BEY Mah. ŞAHİNBEY / GAZİANTEP / TÜRKİYE YAVUZELİYAVUZELİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YAVUZELİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YAVUZELİ Digiturk Kurulumu
- GAZİANTEP beIN Sports Satışı
- Digiturk GAZİANTEP Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YAVUZELİ Fatura Ödeme Noktaları

 

YAVUZELİ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. YAVUZELİ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. YAVUZELİ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk GAZİANTEP bayimiz mevcuttur. GAZİANTEP bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

YAVUZELİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CİNGİFE
  • CUMHURİYET
  • FEVZİ ÇAKMAK
  • HÜRRİYET
  • SULTAN SELİM

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

YAVUZELİ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: YAVUZELİ beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.