TIKLA ARA
YAYLADAĞ Digiturk Bayileri

YAYLADAĞ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YAYLADAĞ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk YAYLADAĞ bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin YAYLADAĞ ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

YAYLADAĞ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk YAYLADAĞ HATAY için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
TEKNOFİX GÜNEYDOĞU İNİÖNÜ KURUKÖPRÜ GÜNEP İŞ MERKEZİ 3 302 ÇINARLI Mah. SEYHAN / ADANA / TÜRKİYE YAYLADAĞIYAYLADAĞ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YAYLADAĞ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YAYLADAĞ Digiturk Kurulumu
- HATAY Lig TV Satışı
- Digiturk HATAY Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YAYLADAĞ Fatura Ödeme Noktaları

 

YAYLADAĞ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. YAYLADAĞ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. YAYLADAĞ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Nisan - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. YAYLADAĞ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk HATAY bayimiz mevcuttur. HATAY bayi listesi Nisan itibariye günceldir.

YAYLADAĞ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • İSTİKLAL
  • KURTULUŞ
  • ÇAMALTI
  • KURTULUŞ
  • TUTLUBAHÇE
  • BEZGE
  • CUMHURİYET
  • KARAKÖSE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.