TIKLA ARA
YAYLADERE Digiturk Bayileri

YAYLADERE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YAYLADERE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk YAYLADERE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin YAYLADERE ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

YAYLADERE Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTAL BİNGÖL-SEDAT BERDİBEK FEYZULLAH KARAASLAN 13 YENİŞEHİR Mah. MERKEZ / BİNGÖL / TÜRKİYE YAYLADEREYAYLADERE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YAYLADERE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YAYLADERE Digiturk Kurulumu
- BİNGÖL beIN Sports Satışı
- Digiturk BİNGÖL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YAYLADERE Fatura Ödeme Noktaları

 

YAYLADERE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. YAYLADERE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. YAYLADERE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BİNGÖL bayimiz mevcuttur. BİNGÖL bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

YAYLADERE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AKÇADAMAR
  • HASKÖY
  • MERKEZ
  • SARI TOSUN
  • YOLGÜDEN


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.