YEDİSU Digiturk Bayileri

YEDİSU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YEDİSU bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili yetkili teknik yardım hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk YEDİSU bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin YEDİSU bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

YEDİSU Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTAL BİNGÖL-SEDAT BERDİBEK FEYZULLAH KARAASLAN 13 YENİŞEHİR Mah. MERKEZ / BİNGÖL / TÜRKİYE YEDİSUYEDİSU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YEDİSU DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YEDİSU Digiturk Kurulumu
- BİNGÖL beIN Sports Satışı
- Digiturk BİNGÖL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YEDİSU Fatura Ödeme Noktaları

 

YEDİSU ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. YEDİSU Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. YEDİSU ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BİNGÖL bayimiz mevcuttur. BİNGÖL bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

YEDİSU Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • DÖŞENGİ
  • DÖŞENGİL
  • KABAOLUK
  • KOŞAN
  • KÜRDAN
  • MERKEZ
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.