TIKLA ARA
YENİŞEHİR Digiturk Bayileri

YENİŞEHİR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YENİŞEHİR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk YENİŞEHİR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin YENİŞEHİR ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirsiniz.

YENİŞEHİR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BURSA KAYA BİLİŞİM KIBRIS ŞEHİTLER 2/D ULU Mah. OSMANGAZİ / BURSA / TÜRKİYE YENİŞEHİR
ÇAĞDAŞ ELEKTRONİK-FATİH YAVAŞ ALİCAN 6/B HIDIRBALİ Mah. YENİŞEHİR / BURSA / TÜRKİYE YENİŞEHİRYENİŞEHİR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YENİŞEHİR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YENİŞEHİR Digiturk Kurulumu
- BURSA Lig TV Satışı
- Digiturk BURSA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YENİŞEHİR Fatura Ödeme Noktaları

 

YENİŞEHİR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. YENİŞEHİR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. YENİŞEHİR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. YENİŞEHİR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BURSA bayimiz mevcuttur. BURSA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

YENİŞEHİR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • 100. YIL
  • ÇAYIR
  • GÜNDOĞAN
  • HIDIRBALİ
  • KURTULUŞ
  • TABAKHANE
  • ULUCAMİİ
  • YENİ
  • YENİGÜN
  • YILMAZ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

YENİŞEHİR ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: YENİŞEHİR Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.