TIKLA ARA
YEŞİLKÖY Digiturk Bayileri

YEŞİLKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YEŞİLKÖY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk YEŞİLKÖY bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin YEŞİLKÖY ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0212 936 01 46 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

YEŞİLKÖY Abonelik Başvurusu: 0212 936 01 46

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BAKIRKÖY DİGİTAL-MUSTAFA ÇALIŞKANÖZTÜRK BERRİN ÇİNİ 16/A SAKIZAĞACI Mah. BAKIRKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE YEŞİLKÖYYEŞİLKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YEŞİLKÖY DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YEŞİLKÖY Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YEŞİLKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

YEŞİLKÖY ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. YEŞİLKÖY Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. YEŞİLKÖY Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. YEŞİLKÖY ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

YEŞİLKÖY ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: YEŞİLKÖY Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.