TIKLA ARA
YEŞİLKÖY Digiturk Bayileri

YEŞİLKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YEŞİLKÖY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk YEŞİLKÖY bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin YEŞİLKÖY ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 986 08 38 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

YEŞİLKÖY Abonelik Başvurusu: 0212 986 08 38

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BAKIRKÖY DİGİTAL-MUSTAFA ÇALIŞKANÖZTÜRK BERRİN ÇİNİ 16/A SAKIZAĞACI Mah. BAKIRKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE YEŞİLKÖYYEŞİLKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YEŞİLKÖY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YEŞİLKÖY Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YEŞİLKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

YEŞİLKÖY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. YEŞİLKÖY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. YEŞİLKÖY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

YEŞİLKÖY ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: YEŞİLKÖY beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.