TIKLA ARA
YUNUSEMRE Digiturk Bayileri

YUNUSEMRE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YUNUSEMRE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk YUNUSEMRE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin YUNUSEMRE ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

YUNUSEMRE Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
TEKNOFİX İZMİR AKÇAY 99/3 BEYAZEVLER Mah. GAZİEMİR / İZMİR / TÜRKİYE YUNUSEMREYUNUSEMRE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YUNUSEMRE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YUNUSEMRE Digiturk Kurulumu
- MANİSA beIN Sports Satışı
- Digiturk MANİSA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YUNUSEMRE Fatura Ödeme Noktaları

 

YUNUSEMRE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. YUNUSEMRE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. YUNUSEMRE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MANİSA bayimiz mevcuttur. MANİSA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.