TIKLA ARA

I Am Sam(Benim Adım Sam) Digiturk moviemaxstars'da

Konusuyla İzleyicilerine Tam Bir Duygu Seli Yaşatacak lan I Am Sam(Benim Adım Sam) Digiturk moviemaxstars'da


        I Am Sam
(Benim Adım Sam) Digiturk moviemaxstars'da

2001 yapımı olan ve toplamda 124 dk. süren film Amerika'da geçiyor.Dram içerikli filmin yönetmenliğini Jessie Nelson üstlenirken başrolleri ise Dakota Fanning, Michelle Pfeiffer ve Sean Penn birlikte paylaşıyor.

Sam Dawson,zeka yaşı 7 olan ve kızı Lucy ile birlikte yaşayan bir adamdır.Sam Dawson kızı Lucky'i arkadaşlarının da yardımıyla büyütebilmektedir.Tam bir Beatles hayranı olan Sam kızının 7 yaşına gelmesiyle artık ona yardımcı olamamakta ve zor günler baba ile kızını beklemektedir.Artık kızı ondan çok daha ileri bir düzeye gelmiştir. Sosyal güvenlik görevlileri 7 yaşından sonra onun babası ile kalmasını doğru bulmamaktadırlar ve onu yetimhaneye götürmek için işlemleri başlatmışlardır.Çok geçmeden kızı Lucky'i Sam'in yanından alırlar. Kızından ayrılmak istemeyen Sam onu geri alabilmek için hukuka başvurur. Sevgi kelimesinin anlamını pek bilmeyen Rita Harrison,sırf meslektaşlarına inat olsun diye davayı üstlenir...

Filmin ilk gösterim tarihi 14.01.2012 21:15 - 23:19 olarak belirlendi.

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, digiturk film, digiturk moviemaxstars, moviemaxstars film, moviemaxstars benim adım sam,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.