TIKLA ARA

Adalet - Too Late To Say Goodbye

Ann Rule'un aynı adlı çok satan kitabından uyarlanan ve gerçek bir olaya dayanan, gerilim yüklü bir dram


Adalet - Too Late To Say Goodbye filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Adalet - Too Late To Say Goodbye

Adalet - Too Late To Say Goodbye izle

İlk Gösterim tarihi:Adalet - Too Late To Say Goodbye Digiturk  Moviemax Family  HD kanalında izleyebilirsiniz.

Adalet - Too Late To Say Goodbye

2009 - ABD , Kanada Dram türündeki Adalet - Too Late To Say Goodbye  filmin yönetmenliğini Norma Bailey yapmaktadır.Film oyuncuları Rob Lowe , Lauren Holly , Stefanie Von Pfetten , Athena Karkanis , Barbara Gordon oluşmaktadır.

Ann Rule'un aynı adlı çok satan kitabından uyarlanan ve gerçek bir olaya dayanan, gerilim yüklü bir dram Jenn Corbin (Stefanie von Pfetten ), Atlanta'nın gelir düzeyi yüksek banliyölerinden birinde yaşayan bir annedir ve evinde intihar etmiştir. Ancak olayı araştıran polis, olayın intihar olmadığından şüphelenmeye başlar.Jenn'in yakışıklı kocası Bart (Rob Lowe) başşüphelidir. Bu arada Jenn'in internetteki gizemli aşığı da kafalarda soru işaretleri yaratmaktadır.

Lauren Holly (d. 28 Ekim 1963), Amerika'lı aktris . Mary Swanson rolü ile Salak ile Avanak filmi ile tanınmıştır. Daha sonra bu filmdeki rol arkadaşı Jim Carrey ile 1996 yılında evlenmiş ancak evlilikleri 1997'de sona ermiştir. Halen Sonny Forelli ile evlidir.Annesi Michae Ann sanat profesorudur.[1] Babasi Grant ise yazardir.[2] Lisede ponpon kizlik yapti ve 1981 yilida mezun oldu.

Robert Yardım Edici
" Rob " Lowe (17 Mart 1964 doğumlu) bir Amerikan film ve televizyon oyuncusudur. O gibi filmlerde görünen sonra ün kazandı Outsiders , Oxford Blues , Son Gece Hakkında ... , St Elmo Ateşi , Wayne Dünya , Tommy Boy ve Austin Powers: Beni Myers komedisi The Spy . Televizyonda, kumar oynadığı Sam Seaborn üzerinde The West Wing ve Senatör Robert McCallister üzerinde Brothers & Sisters . O anda belirip Parklar ve Rekreasyon olarak Chris Traeger .

IMDB Puanı: 4.9/10 ( 10248 kişi oy verdi.)

Resimler

Adalet - Too Late To Say Goodbye izle

 

Adalet - Too Late To Say Goodbye izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family hd, too late to say goodbye izle, digiturk 2014 filmleri, too late to say goodbye konusu, adalet izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.