TIKLA ARA

Adela

80 yaşındaki Anita'nın yaşadıkları Adela Filipin Ekranlarının en tecrübeli oyuncudur, Anita Linda oynadığı her 2008 Filipinli dram bağımsız filmleri çok beğenilmiştir.


Adela filmini Moviemax Festival  kanalından izleyebilirsiniz.

Adela 

Adela izle

İlk Gösterim tarihi: Adela 29.04.2013 13:24 - 14:45  Digiturk  Moviemax Festival  kanalında izleyebilirsiniz.

Adela Konusu

2008 - Filipinler Dram ,türündeki Adela   filmin yönetmenliğini  Adolfo Alix Jr. yapmaktadır. Oyuncular Iza Calzado , Jason Abalos , Angeli Bayani , Cyra Dela Cerna , Anita Linda oluşmaktadır.

Filipinler Sineması'ndan sıkı bir festival filmi... Filipinler'in başkenti Manila'nın sokaklarında 80 yaşındaki Anita'nın yaşadıkları Adela Filipin Ekranlarının en tecrübeli oyuncudur, Anita Linda oynadığı her 2008 Filipinli dram bağımsız filmleri çok beğenilmiştir. Film 10. Cinemanila Uluslararası Film Festivali (Güneydoğu Asya Film Yarışması), Genç Eleştirmenleri ve itibari karakter rolüyle Gawad Tanglaw Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu kazanan ödüllü usta oyuncu Anita Linda için bir haraç oldu. Bir gün bir sürede gerçekleşir Adela,, hikayesini onun sevdiklerinin şirket için özlem bir kadın yürek hikaye.Yıldızlı bazı Adela komşuları Jason Abalos, Angeli Bayani ve Iza Calzado olarak hareket etmek vurdu.

Iza Calzado (12 Ağustos Mary Izadora Ussher Calzado d. 1982) bir Filipina aktris,TV host, model ve oyuncu, bir GMA-7's sözleşme sanatçı olarak çalışmaktadır.Tarihi Mary Izadora Ussher Calzado, o dansçı Isadora Duncan adını verdiler. Babası koreograf ve TV yönetmeni Lito Calzado ve annesi olan İrlandalı İspanyolca-Filipina, Mary Ann Ussher oldu.Calzado kardeşi Dash Calzado, okunaklı Misfitz bir Pinoy rap grubunun bir üyesidir.1990'lı yılların sonlarında, o lise Miriam Koleji'nde yapılır ve daha sonra Güzel Sanatlar bölümünden mezun olan üniversite Santo Tomas onu lisans eğitimini tamamladı.show business girmeden önce, o bir Mexicanovela için dubber olarak çalıştı. Iza daha fazla rol neden şimdi ölü göstermek, tıklayın, bir genç konuk oyuncu olarak başladı. Eğer herkes o başrol verilecek belirlemek oyunculuk yeteneklerini böylece müthiş GMA yapma fark yaptıysanız İçerme drama onu kaybedersiniz. Iza kahraman Arjantinli oyuncusu Segundo Cernadas ile pembe dizi Te Amo tarihinde ilk rolü, Maging Sino Ka Man (You I Love) kazandı.
Breeze Queen tanrıça kaydındaki o 2005 yılında fantezi odaklı pazarı için Marked isabet karakter oldu. Bu fantezi televizyon yılında Kapuso Diğer yıldızlar Diana Zubiri, Jennylyn Mercado, Yasmien Kürdi, Mark Herras, Karylle, çekişmeli Dantes çalıştı. Ayrıca o Domingo Fernandez ve Sunshine Dizon ile You kaybederseniz çalıştı.Çan sesi Dantes ile sinema ortaklığın başarı Love Momentleri gerçekleştirilmiştir.

Adolfo Alix Jr. çok başarılı bir aktör dur.Aynı zamnda filim yönetmenliği ve yazarlığıda yapmışdır.Onun sekseninci doğum günü, Adela tüm vesileyle sırasında mevcut olması söz çocukları barındıracak kadar yemek hazırlar. O toplum etrafında gider ve ihtiyacı olanlara yardımcı olur. O normal bir gün-yapıyor onun günlük işleri ve görevleri ancak dul onu yalnızlık saklayamam gibi onu tedavi etmek için çalışır.
, Hapiste şu anda bir uyuşturucu bağımlısı oğlu (Ricky Davao canlandıran) ve Makati bir hizmetçi olarak çalışan bir kızı Katar'da çalışan bir OFW: Adela üç çocuk babasıdır. Hepsi onun Özgürlük Adası, mangrov bol bir kuş cenneti yalnız gün geçirmek isteyen, göstermek ve onu selamlamak için başarısız.

IMDB Puanı: 4.5/10 ( 569 kişi oy verdi.)

Resimler

Adela izle

 

Adela  izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, adela oyuncuları, adela konusu, adela sinema filmi izle, adela filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.