TIKLA ARA

Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp

Sıcak yaz gelmiştir.chrlie ve philin açtıkları çocuk yuvasından bir grup ögrenci mezun olmustur.ikikafadara kalanlar ise kendi çocuklarıdır.


Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp

Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp izle

İlk Gösterim tarihi:Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp Digiturk Moviemax Family HD kanalında izleyebilirsiniz.

Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp

2007 - ABD Aile , Komedi türündeki Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp filmin yönetmenliğini Fred Savage yapmaktadır.Film Oyuncuları Cuba Gooding Jr. , Bart Johnson , Lochlyn Munro , Tamala Jones , Paul Rae oluşmaktadır.

Sıcak yaz gelmiştir.chrlie ve philin açtıkları çocuk yuvasından bir grup ögrenci mezun olmustur.ikikafadara kalanlar ise kendi çocuklarıdır.ufaklıklar bir yaz kampına gitmek için babalarını sıkıştırır.ancak çocuklarla gittikleri kamp maceraları onlar için travmatik anlarla doludur.

Cuba Gooding Jr. Doğum Yeri The Bronx, New York, ABD Doğum Tarihi 02.01.1968 Onu Ünlü Yapan Ne? Jerry Maguire'daki futbolcu Rod Tidwell rolü ile ünlendi Eğitim Güney Kaliforniya'da 4 ayrı lisede okudu,Üç yıl boyunca klasik Japon dövüş sanatları dersi aldı. Ödüllerinden Bazıları 1992: NATO/ShoWest Newcomer of the Year Ödülü,1996: Broadcast Film Critics Association Ödülü - En iyi yardımcı oyuncu, Jerry Maguire,1996: Golden Satellite Ödülü - En iyi yardımcı oyuncu, Jerry Maguire.

Bart Johnson(13 Aralık'ta doğmuş, 1970, Hollywood, California) En bilinen Rolü high school musical sersindeki coach bolton dır ...

IMDB Puanı: 2/7 ( 9946 kişi oy verdi.)

Resimler

Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp izle

 

Afacanlar Kampta - Daddy Day Camp izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax famili hd, daddy day camp izle, digiturk filmleri, afacanlar kampta konusu, afacanlar kampta izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.