TIKLA ARA

Aile Ağacı - The Family Tree

Mutsuz ve katı kuraları olan bir anne çocuklarına koyduğu kuralar ile adeta onları boğar.Bir gün küçük bir kaza sonucu hafıza kaybına uğrar ve o aileye artık çok mutlulu bir aile olur.


Aile Ağacı - The Family Tree  filmini Digiturk Moviemax Festival kanalın dan izleyebilirsiniz.

Aile Ağacı - The Family Tree

Aile Ağacı - The Family Tree izle

Gösterim tarihi: Aile Ağacı - The Family Tree , İntikam Listesi - The Hit List 27.02.2013 23:28 - 00:46  Digiturk Moviemax Festival   kanalından izleyebilirsiniz.

 Aile Ağacı - The Family Tree, Konusu

2010- Avustralya , ABD  yapımı olan Dram , Komedi filim türündeki  Aile Ağacı - The Family Tree filmin yönetmenliğini Vivi Friedman yapıyor. Filmin oyuncuları Brittany Robertson, Dermot Mulroney, Selma Blair, Christina Hendricks, Max Thieriot ,Mark Lisson, Marc Marcum, Kathy Weiss, Lisa Looney, Rob Griffin, Allan Jones, J. Todd Harris, Mark Lisson, Stephanie Johnson, Marc Toberoff'den oluşuyor.

Konusu: Mutsuz ve katı kuraları olan bir anne çocuklarına koyduğu kuralar ile adeta onları boğar.Bir gün küçük bir kaza sonucu hafıza kaybına uğrar ve o  aileye artık çok  mutlulu bir aile olur neden olmasın demeyin filimi izlediğinizde sizde çok seveceksiniz.Düşünün türlü türlü problemler yaşayan bir aile, annenin hafıza kaybı geçirmesi sonucu adeta kısa devre yemiş gibi canlanır. Geçici kayıp aileye mutluluk ve denge getirir. Komedi sevenler kaçırmasın!

Britt Robertson (18 Nisan 1990 tarihinde Brittany Leanna Robertson doğumlu) ABD'li oyuncusu.O çoğunlukla Dan in Cara Burns roller oynayabilecek bilinen Real Life, Samantha Swingtown, ve Trixie Stone Onuncu Circle ve son zamanlarda Lux Cassidy Life Beklenmedik içinde.Robertson was born in Charlotte, North Carolina and grew up in Greenville, South Carolina where she first aspired to act. She stayed in Chester with her grandparents for a couple of months to film the movie Ghost Club.

Mulroney Alexandria, Virginia, Ellen, bir ev kadını ve Manchester, Iowa, ve Michael Mulroney, bir hukuk profesörü Elkader, Iowa ilk gelen Villanova Üniversitesi Hukuk Fakültesi (ve amatör yarış arabasının sürücü), gelen amatör oyuncu ilk oğlu doğdu. Bir kız kardeşi, Moira ve Conor, Kieran (o da bir aktör üç kardeş vardır) ve Sean. Moira eski Philadelphia DA ofisinde asistan savcı [3] olarak çalıştı ve şu anda WXPN, Philadelphia bir FM radyo istasyonu tarafından istihdam edilmektedir.


Aile Ağacı - The Family Tree izleAile Ağacı - The Family Tree izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, aile ağacı filmini izle, aile ağacı filmini konusu, aile ağacı filmini oyuncuları, aile ağacı filmini yönetmeni,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.