TIKLA ARA
Digiturk Kampanyaları Ailenin Yıldız Kredi Kartı Kampanyası
Ailenizdeki herkes keyifle
Digiturk izleyecek!
Kredi Kartına Özel 25 /AY
Hemen Başvur 0(216) 740 00 49

Kampanya Detayları

Ailenin Yıldızı Kredi Kartı Kampanya Fiyatları
Paket Kredi Kartlı
12 Ay Taksitli Fiyat
Toplam Fiyat
Ailenin Yıldızı 25 TL/Ay 300 TL
Ailenin Yıldızı Kredi Kartı Paketi Kampanya İçeriği

Süper Lig ve beIN Sports’taki maçların yer aldığı Sporun Yıldızı Paketi 1 Ay Hediye!

Zengin içerikli belgesel ve çocuk kanalları!

TFF 1.Lig ve İngiltere Premier Ligin bulunduğu tüm maçlar

TV’de ilk kez yer alan 40 yeni filmDigitürk Kurulum

Ailenin Yıldızı Paketine 12 ay taahhütle başvurmanız durumunda aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. 80’lik-90’lık Çanak anten ile dış kurulumunuz bulunmuyorsa; Hizmet bedeli olarak Digiturk’e ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk Yetkili Servisine tek seferde 95 TL ödeyerek dış kurulumunuzu yaptırabilirsiniz.

20m kablo kurulum hizmetine dahildir. Belediye merkezi dışındaki kurulum hizmetleri için yol bedeli yetkili servis tarafından kurulum sırasında alınır.

Digiturk Uydu Alıcısı

Uydu alıcınız digiturk tarafından abonelik süreniz boyunca kullanıma verilmektedir. Size verilen uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır. Arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.

Digiturk Hediye Paket Hakkında

İlk ay hediye Digitürk Sporun Yıldızı Paketi’nden yararlanmak için; Digiturk Ailenin Yıldız’ı abonesi olduğunuz tarihten sonraki 15 gün içerisinde Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Digitürk Online İşlemler’den kişisel veri işleme ve paylaşım iznine onay vermeniz gerekmektedir. Onay vermeniz durumunda size daha iyi hizmet sağlanabilmesi amacıyla Digiturk tarafından hizmet, kampanya ve projelere yönelik avantaj ve tekliflerin sizlere iletilmesine izin vermiş olursunuz.

Ayrıntılar

Kampanya 03.03.2018 tarihine kadar geçerlidir. Yukarıda belirtilen Aile Paketi fiyatları Kredi Kartınıza dilerseniz 12 aylık toplam bedeli tek çekim olarak veya anlaşmalı bankaların(Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Akbank, QNB Finansbank) kredi kartlarına 12 ay taksitle ödenebilir.Üyeliğinizin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri Kurumuna uygun bir şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat Uydusu üzerinden yapılan Digiturk Ailenin Yıldızı Paketine 24 ay taahhüt verilmesi halinde, bu süre boyunca kurulum yapılan adrese eve teknik servis hizmeti(malzeme hariç) ücretsiz olarak verilecektir. İlk ay hediye Sporun Yıldızı Paketinden yararlanmak için abone olduktan 15 gün içerisinde Digiturk’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Aile Paketi 12 ay boyunca ayda 22 TL tarifesi Kredi kartı kampanyası için geçerlidir. 12 ay kullanım sözü vermeniz durumunda belirtilen toplam bedel tek çekim olarak ödenebilir. Taksit özelliği olan Garanti, İş Bankası, HSBC, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Akbank kredi kartlarıyla da 12 taksit olarak ödenebilir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. beINConnecti kullanabilmeniz için internete bağlı olmanız gerekmektedir. Türkiye sınırları içerisinde internete bağlı akıllı telefonunuzdan, tabletten, bilgisayar veya laptopunuzdan beINCONNECT’te bulunan içerikleri(Paketiniz Dahilinde) hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. BeinCONNECT’te bulunan binlerce film, dizi ve kanalları izleyebilmek için AppStore veya Android’den uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. BeinCONNECT hizmeti için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı kendi internet kotanızdan düşer.


Benzer Kampanyalar


Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.